Merhaba! Ben Titania. 

19 yaşındayım ve şu anda nihayet üniversitede okuyorum.


İlk olarak blogu açış hikayemden bahsedeyim. Aslında küçüklüğümden beri bu işe gönül koymuştum ben. Hatırlayanlar vardır belki "azbuz" diye bir blog servisi vardı. Ben 9 yaşındayken falan oradan bir blog açmıştım kendime. O zamanlar arkadaşımla heveslenip ikimiz de açmıştık hatta. Tabi daha küçüğüm, kendimce bir şeyler yazıyorum böyle. Giydirmece oyunları olsun, Winx'tir Barbie'dir olsun...

O zamanlar da bütün jenerasyonum Hepsi grubu manyağı, tam da Hepsi1 diye bir dizileri başlamıştı. İşte o zamanlara tekabül ediyor. İlgi çekecek şeyler araştırıyorum bloga koyayım diye. Bir arkadaşım bana Hepsi Cemre'nin numarasını vereceğini söylemez mi? Hemen yazdım bloga Hepsi Cemre'nin numarası için tıklayın falan diye. Çocuk aklı işte. Ondan sonra azbuz'u bıraktım, sitemynet'le açtım. Vakti zamanında tr.gg uzantısı bile kullanmışımdır. Ordan oraya, daldan dala atladım. Gelelim Titania'ya. 

2013 Ağustos'unda bir blog açmaya karar verdim ve tam olarak bu blogu açtım. O zamanlar Titania değildim, sonrasında ismim hoşuma gitmedi ve değişiklik yapmaya karar verdim. Sonuç olarak bu şekilde kaldı ve artık onca blog maceramdan sonra dikiş tutturdum burada.

Kendimden bahsedecek olursam, ee ben bu kısmı es geçmek istiyorum. Ne bileyim, bir insanın kendine sıfatlar dizmesi bence hiç objektif değil. Buraya çok iyiyim, çok komiğim, mükemmelim yazabilirim. Eh sonuçta kendimden bahsediyorum. O yüzden siz en iyisi yazıları okuyun ve benim nasıl biri olduğumu böylece anlayın. Benim de baya bir işime gelir doğrusu. İletişime geçmek içinse yukarıdaki menüden İletişim'e basıp mail formunu doldurabilirsiniz.

Son olarak ünlü bir halk sözüyle bitirmek istiyorum:


Bumerang - Yazarkafe
Bu blogda bulunan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Titania'nın Çöplüğü bloguna aittir.