İnternetten alışverişkolikten püf noktalar

08:00:00Yazılarımın çoğunda bir şey alacağım zaman internetten alacağımdan bahsediyorum, belki denk gelmişsinizdir. Hatta bu öyle bir seviyeye geldi ki artık mağazalara girdiğimde bakmaya üşenir hale geldim. Bir de internetten alışverişin çoğunlukla daha karlı olduğu gerçeği var. Şöyle ki aldığınız çoğu ürün zaten internette daha uygun fiyattan satışa sunuluyor; çünkü dükkan kiralama, eleman çalıştırma gibi dertleri olmuyor. Bunun haricinde direk markaların kendi sitelerinden alırsanız ürünlerin fiyatları değişmiyor tabi, bunun yerine çeşitli zamanlarda yakalamanız gereken indirimler olabiliyor. Ve de tabi ki indirim kuponları.

Çoğu insanın alışveriş yaparken gözden kaçırdığı bir nokta var, o da indirim kuponları. Bu şekilde çok fazla kez yaptığım alışverişimden kar etmişimdir. Bu kodları bulabileceğiniz favori sitem de indirimkuponum.com.

Mesela Beymen'den alışveriş yapacağım, normalde indirimsiz fiyata alacakken bu sitedeki Beymen indirim kodu sayesinde indirimli fiyata alabiliyorum. Oranlı indirimler dışında direk meblağ üzerinden indirim yapan kodlar da oluyor. Örneğin 500'e 150 Beymen için oldukça iyi bir kod bence. Ya da daha yüklü miktarda almayı düşünüyorsanız 1000'e 300 lira indirim yapan kodla baya bir kar edersiniz.

Tabi diğer markalarda da yapacağınız markalara göre karlı çıkacağınız birçok kod bulabilirsiniz. Mesela zaten hali hazırda alacağınız ayakkabıya neden 20 lira bile olsa az vermeyesiniz? Ya da kod olmasa bile indirimleri siz tek tek takip edemezsiniz, indirimkuponum'da kodu olmayan normal indirimlerin de haberlerini bulabilirsiniz. Yani alışverişkolikler için bence her gün ziyaret edilmesi gereken bir site. Alışverişkolik değilseniz bile bir şeyi alacaksanız buradan takip etmeniz çok daha mantıklı. Mesela tatil sezonu bitti ama buradan örnek vereyim. Tatil rezervasyonu yapacaksınız, acelesi yok sonuçta. Şu an indirim yokken birden sitede göreceğiniz haberle veya siteden bulabileceğiniz kodla 2000 liralık bir tatilinizden 300 lira karlı çıkabilirsiniz ki bence bu çok avantajlı. Şahsen ben bir şeyi aldıktan sonra bu kodları görsem başımı taşlara vurardım. 

Siz siz olun, indirim kodu olmadığından emin olmadan alışveriş yapmayın. Ne kadar indirim o kadar iyi. 

Bence bunlar da ilginizi çeker

0 yorum

Bumerang - Yazarkafe
Bu blogda bulunan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Titania'nın Çöplüğü bloguna aittir.