Jolly Tur Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor?

09:54:00

Tatil planı yaparken seyahat edeceğimiz firma, konaklayacağımız otel ve diğer hizmetleri sağlayan sektörlere karşı arayacağımız ilk şey güven olmalı. Eğer bir tur şirketiyle seyahat edeceksek o şirketin ne kadar köklü ve güvenilir olduğunu araştırmamız gerek. Daha önceden verdiği hizmetler, anlaşmalı firmaları ve sunduğu indirim olanakları o şirketin ne kadar başarılı olduğunu ortaya koyar.
Müşteri memnuniyetine odaklı ses getirecek iddialı projeleri, yeni seyahat paketleri, avantajlı indirim kampanyaları ile Jolly Tur, tatil planı yapmak isteyen herkesin bildiği bir isim. Erken rezervasyon kapsamındaki uygun fiyatlarla ekonomik bir rota çizilmesi ve dünyanın farklı coğrafyalarındaki yeni rotaların turlara eklenmesi ile Jolly Tur, başarısını sürdürüyor. Çeşitli şehirlerde düzenlenen kültür turlarıyla Türkiye’nin tamamına hitap ederek yenilikçi projelere imza atıyor. Havayollarıyla yapılan anlaşmalarla birlikte farklı tur alternatifleri, Türkiye’nin en uç köşesinden bile ulaşılacak şekilde tatilcilere sunuluyor.
Yılın her ayında o aya özel tur ve otel fırsatı sunan Jolly Tur’da yer alan seçenekler oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Yurtiçinde hizmet veren otellere baktığımızda balayı otelleri, deleuxe oteller, butik oteller, ekonomik oteller, çocuk dostu oteller, doğa ve spa otelleri, muhafazakâr oteller, termal ve spa otelleri, sanatçılı oteller, yeşil anahtar ödüllü oteller karşımıza çıkıyor. Diğer oteller Türkiye’nin tatil bölgesi olarak sayılan bölgelere göre ayrılıyor. Grup otellerinde ise Amara, Sueno, Crystal, Sunis, Titanic gibi otel seçenekleri mevcut. Kıbrıs’ta konaklamak isteyenler için ise özel fırsatları görebilmek mümkün. Yurtdışına çıkmayı hedefleyenler ise fiyat ve konfor konusunda hiç yabancılık çekmeden İtalya, Orta Avrupa, Prag, İspanya gibi muhteşem yerlerde turlara katılabiliyor, lüks otellerde ucuz fiyatlara konaklayabiliyor. Gemi turlarından vazgeçemeyenler için ise Yunan Adaları’na, Kuzey Avrupa’ya, Norveç Fiyordları’na ve daha birçok yere turlar düzenleniyor. Tur ve otel fırsatlarının yanında bir de uçak ve otobüs biletleriniz için birçok indirimden de faydalanabiliyorsunuz. Tatil sürecinin tamamının konfor içinde yaşanması için çalışan Jolly Tur’da oldukça uygun fiyatlara tatil seçenekleri bulunabiliyor. Jolly Tur’un indirim fırsatlarına buradan ulaşabilir, bütçenize en uygun olan tatil için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Bence bunlar da ilginizi çeker

0 yorum

Bumerang - Yazarkafe
Bu blogda bulunan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Titania'nın Çöplüğü bloguna aittir.